Konkursy z języka angielskiego

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzech konkursach z języka angielskiego organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

  • 14. 03. 2017 r. - Fantastic@2017, którego celem było zachęcenie do obcowania z literaturą fantasy i science fiction oraz szerzenie o niej wiedzy. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego wcześniej przeczytanej książki J.K. Rowling „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.
  •  08. 02. 2017 r. - VII Konkurs Języka Angielskiegoktórego celem byłopropagowanie nauki języka angielskiego i sprawdzenie różnych umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim (leksyka, gramatyka, rozumienie tekstu) oraz umożliwienie uczniom dostępu do międzynarodowego certyfikatu spełniającego światowe standardy obiektywizmu w ocenie kompetencji językowych.
  •  09. 01. 2017 r. - Dyktando w języku angielskimktórego celem było propagowanie nauki języka angielskiego.